Müşteri Paneli

Lisans Sistemi

Lisans Sistemi müşterilerin ücretli olarak sahip oldukları temaları satış, dağıtma, başka sitede kullanma gibi girişimlerini önlemek ve aynı zamanda başkalarının eline geçmesi durumunda kullanılmasını engellemek için uygulanmakta olan domain’e göre lisans tanımlama işlemidir.

Lisans sahibi müşteriler tema satın alırken kullandıkları mail adresi ile her türlü destek, güncelleme ve fırsatlardan yararlanabilirler. Bunun dışında bir mail adresi geçersiz olmakla birlikte hiçbir önemi bulunmamaktadır.

Neden Lisans Sistemi Kullanılır ?

Lisans sistemi sayesinde hem ücret ödeyerek tema alan müşterilerin hakları hemde Blogizma’nın hakları korunmuş olacaktır. Lisans sisteminin çalışması için şifrelenen dosyaların tema sahiplerinin yapacağı kişisel düzenlemelerde hiçbir engeli yoktur. Farklı bir reklam yerleşimi yaratmak isteyen müşterimiz temanın standart dosyalarını düzenleyerek istediği yerleşimi çıkartabilir.

Lisans süresi biter mi ?

Hayır lisans süresi asla bitmez, satın aldığınız temanın güncellemelerin ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu konularda detaylı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.